اصولگرای اصلاح طلب
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ اصولگرای اصلاح طلب
آرشیو وبلاگ
      اصولگرای اصلاح طلب
(مقام معظم رهبری: بنده معتقد به اصولگراى اصلاح طلبم؛ اصول متین و متقنى که از مبانى معرفتى اسلام برخاسته، با اصلاح روش ها به صورت روزبه روز و نوبه نو.)
کسی که صلاحیت معاون اولی دولت را هم نداشت نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/۱/٢٤

بازخوانی نامه مقام معظم رهبری؛
رحیم مشایی
صلاحیت معاون اولی دولت را هم ندارد

این روزها بازخوانی نامه مقام معظم رهبری به ریاست محترم جمهوری در 27 تیرماه 1388 در مورد درخواست عزل مشایی از جایگاه معاون اولی هیئت دولت، نکته ای را برای شرایط امروز ما یادآور میشود که بیان آن خالی از لطف نیست.

دستخط مقام معظم رهبری، آیت الله خامنه ای در مورد عزل مشایی

همانطور که از این نامه -درخواست عزل مشایی- برمی‌آید آن است که حضرت آقا انتصاب آقای رحیم مشایی برای پست معاون اولی رئیس جمهور را برخلاف مصلحت دانسته و آن را موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به ایشان ذکر میکند.

حال چگونه ممکن است کسانی که داعیه پیروی از ولایت و سربازی این مملکت را دارند بپذیرند که مقام معظم رهبری قلباً راضی به ریاست جمهوری مشایی باشند؟ و چگونه مردم ولایت مدار ایران اسلامی راضی خواهند شد که به چنین افرادی رای دهند؟ هرچند که آقای مشایی برای سایر پستهای غیر کلیدی تر و غیر استراتژیک ممکن است فرد مناسبی باشد ولی همانطور که برای معاون اولی دولت مناسب نبود، با توجه به منویات مقام معظم رهبری، قطعا برای ریاست دولت نیز نامناسب است.

  نظرات ()
مطالب اخیر چهارسال آزگار! دعای رهبری در مورد روحانی تحقق یافت چه کسانی از قالیباف حمایت میکنند (بخش اول) پناهیان: تخریب قالیباف حرام است آخرین نظرسنجی بعد از مناظره اول شهاب مرادی: رأی من قالیباف است شرکت در نظرسنجی جدید تبیان شرکت در نظرسنجی سایت صراط نیوز شرکت در نظرسنجی نامزدهای تایید شده روزنامه دیواری ایران سربلند
دوستان من مرد عمل وحيد يامين پور كاپيتان محمود قاليباف و مردم وبلاگ میترا جاودانه دكتر مهدي كوچك زاده یادداشتهای برتر انتخاباتی دكتر محمدحسن قديري ابيانه اندیشکده خرد-دكتر دبیری مهر پايگاه شخصي و اطلاع رساني دكتر قاليباف حضرت آيت الله العظمي سيد علي خامنه اي جبهه پیشرفت و‌عدالت ایران اسلامی-متفا سایت اختصاصی هواداران دكتر قاليباف حجت الاسلام شهاب مرادي دكتر حميد نوروزي-آواي سبز سردار جبهه سازندگی وبلاگ سرباز رهبری خورشید پایتخت وبلاگ شهرکاو سی و پنج نما كارمند مطيع