اصولگرای اصلاح طلب
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ اصولگرای اصلاح طلب
آرشیو وبلاگ
      اصولگرای اصلاح طلب
(مقام معظم رهبری: بنده معتقد به اصولگراى اصلاح طلبم؛ اصول متین و متقنى که از مبانى معرفتى اسلام برخاسته، با اصلاح روش ها به صورت روزبه روز و نوبه نو.)
دل تکانی نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳۸٥/۱٢/۱٦

بسم الله الرحمن الرحیم

اینروزها همه دارند خونه تکانی میکنند. شیشه های غبار گرفته و خاکستری رو پاک میکنند. فرشهای کثیف رو میشورند تا رنگ و روش باز شه. دیوارها رو دستمال میکشند تا دوده ها و سیاهیش برطرف شه. سبزی سبز میکنند و دورش یک روبان قرمز و یا صورتی میبندند. میرن سراغ زیر زمینها و انباری ها و هرچی خرت و پرت هست مجددا چک میکنند و نصفش و برای دور ریختن آماده میکنند. تارعنکبوتهای خونه رو میگیرند و خلاصه از کاشیهای حموم گرفته تا کابینتهای آشپزخونه با سیم و سفید کننده می افتند به جونش و حالا نساب و کی بساب!؟
خلاصه بعد از چند روز فشار و زحمت میبینی که خونه داره برق میزنه و شده دسته گل - البته برعکس خونه ما که هرچی همسر مکرمه فشار میاره ما هنوز زیر بار نرفتیم (البته جسارت نشه که تصور کنید بنده ز.ذ نیستم)- بعد از اون با لباسهای نو عطر و ادکلن و هزار تا جنگولک بازی دیگه مثلا میخواهیم ثابت کنیم که عید شده و به هم تبریک میگیم.

قلب تکانی

حالا این مطلب بالا رو داشته باشین و ببینیم چند درصد از ما واقعا رجوع میکنیم به دلهامون و اون رو حسابی گرد گیری میکنیم. آیا به دیواره های دوده گرفته از گناهش و سیاه شده از کدورتش دست میزنیم. آیا میریم جک و جونورهایی که به جای خدا توی دلمون لانه کرده اند رو بیرون کنیم. آیا برای صاحب اصلیش که خدا هست - که خودش گفته من توی قلب مومن جا دارم- آماده اش کرده ایم؟ آیا اصلا باور داریم که دلمون کثیف شده و احتیاج به غبار روبی اساسی داره؟ یا نه فکر میکنیم که دلمون مثل آیینه صافه؟ آیا به این فرمایش مولا علی علیه السلام اعتقاد داریم که هر روزی که در آن گناهی صورت نگیره عیده؟؟ آیا واقعا روزهای آینده برای ما عید در عید خواهد بود؟؟
بیاییم از عید واقعی داشته باشیم و بیشتر لذت ببریم.

  نظرات ()
مطالب اخیر چهارسال آزگار! دعای رهبری در مورد روحانی تحقق یافت چه کسانی از قالیباف حمایت میکنند (بخش اول) پناهیان: تخریب قالیباف حرام است آخرین نظرسنجی بعد از مناظره اول شهاب مرادی: رأی من قالیباف است شرکت در نظرسنجی جدید تبیان شرکت در نظرسنجی سایت صراط نیوز شرکت در نظرسنجی نامزدهای تایید شده روزنامه دیواری ایران سربلند
دوستان من مرد عمل وحيد يامين پور كاپيتان محمود قاليباف و مردم وبلاگ میترا جاودانه دكتر مهدي كوچك زاده یادداشتهای برتر انتخاباتی دكتر محمدحسن قديري ابيانه اندیشکده خرد-دكتر دبیری مهر پايگاه شخصي و اطلاع رساني دكتر قاليباف حضرت آيت الله العظمي سيد علي خامنه اي جبهه پیشرفت و‌عدالت ایران اسلامی-متفا سایت اختصاصی هواداران دكتر قاليباف حجت الاسلام شهاب مرادي دكتر حميد نوروزي-آواي سبز سردار جبهه سازندگی وبلاگ سرباز رهبری خورشید پایتخت وبلاگ شهرکاو سی و پنج نما كارمند مطيع