اصولگرای اصلاح طلب
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ اصولگرای اصلاح طلب
آرشیو وبلاگ
      اصولگرای اصلاح طلب
(مقام معظم رهبری: بنده معتقد به اصولگراى اصلاح طلبم؛ اصول متین و متقنى که از مبانى معرفتى اسلام برخاسته، با اصلاح روش ها به صورت روزبه روز و نوبه نو.)
آیا دوقطبی کاذب هاشمی و مشایی جواب می دهد؟ نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/٢۳

آیا دوقطبی کاذب هاشمی و مشایی جواب می دهد؟

زندگی نیوز نوشت:

می خواهند بازی را بهم بزنند، هزینه اش هم هرچه باشد، بازپرداخت می کنند. در بازی که به راه انداخته اند، از دقایق و ثانیه ها هم نمی گذرند حتی نگذاشتند کار به فردای روز ثبت نام نامزدهایشان برسد. در این راه نیز داستان ها ساخته اند و خیال بافی هایی هم کرده اند.
پرده اول از سناریوی تخیلی شان با قدمهای همگام دو مرد در خیابان فاطمی به نمایش گذاشته شد؛ قدمهایی که هارمونی آفرید و دو قطبی کاذب را نوید داد: هاشمی و مشایی.

(هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشایی)

اما این گزاره کذب نیاز به تصویرسازی صدق داشت. پس مسئولیت روی دوش دستگاه های سخن پراکنی قرار گرفت. باید تصویری ساخته می شد که تنها دو بازیگر بزرگ شوند تا دیگر نامزدهای انتخاباتی زیر سایه شان قرار گیرند.
اسم پروژه شان را هم بازی بزرگان گذاشتند تا مخاطب قانع شود که همه چیز در انتخابات 92 تحت الشعاع نام پرطمطراق این پروژه قرار دارد.
اما تصویرسازی از ادعای کذب چگونه رونمایی شد؟...

(ادامه مطلب)


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
روزنامه دیواری باشگاه همیاران-شماره 16 نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/۱۸

روزنامه دیواری باشگاه همیاران دکتر قالیباف - شماره شانزدهم

(نشریه شماره 16 همیاران قالیباف)

در این شماره بخوانید:
-سوال از قالیباف: شما چرا زیر سوال بردن هولوکاست توسط رئیس جمهور فعلی را اشتباه دانسته اید؟
- سخنان قالیباف در مسجدجامع امام صادق(ع): برای عمل گرایی آمده ام نه شعار دادن
- برنامه‌ی فردای قالیباف (رشد کشاورزی کشور)
- خانواده هاشمی هم خبر ندارد
- دلیل قانع کننده برای مشایی
- و ...

برای مشاهده شماره های پیشین روزنامه دیواری به لینک زیر مراجعه فرمایید:
  نظرات ()
قالیباف: هیچیک از 22 شهردار مناطق تهران، مشهدی نیستند نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/۱٦

محمدباقر قالیباف امروز در نشست به "سوی حماسه سیاسی" که در سالن   جابر ابن حیان در دانشکده شیمیدانشگاه شریف و با حضور جمع کثیری از دانشجویان برگزار شد با اظهار خرسندی از حضور در جمع دانشجویان، دانشگاه صنعتی شریف را از بهترین دانشگاه های کشور و افتخار ایران توصیف کرد.

*  یکی از دانشجویان با اشاره به ائتلاف سه گانه اصولگرایان از قالیباف پرسید آیا ائتلاف شما با آقایان حداد و ولایتی باعث کاهش آرایتان نمی شود که قالیباف در پاسخ با تاکید بر اینکه نگاه های وی با حداد و ولایتی تفاوتهایی دارد گفت: مشروعیت، مقبولیت و کارآمدی ملاک اصلی در ائتلاف سه گانه است که مقبولیت براساس نظرسنجی ها است و کارآمدی به معنای کارنامه عمل و مشروعیت هم شاخص ها را تعیین می کند ما با این کار خواستیم به مردم کمک کنیم که از تعدد کاسته شود که آن را کار عاقلانه ای می دانم اما معنی ائتلاف هم این نیست که اگر یکی به میدان آمد به آن دو نفر دیگر تعهدی داده چون ائتلاف شرکت تعاونی نیست بلکه ملاک شایسته گزینی است.

(بقیه پرسش و پاسخ را در ادامه مطلب بخوانید)


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
روزنامه دیواری باشگاه همیاران- شماره 11 نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/۱٦

ایران سربلند

روزنامه دیواری باشگاه همیاران دکتر قالیباف - شماره یازدهم

(نشریه شماره 11 همیاران قالیباف)

در این شماره بخوانید:
-سوال از قالیباف: برنامه شما برای پرداخت یارانه ها به مردم چیست؟
- سخنان قالیباف در مراسم افتتاحیه فاز اول دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر)
- کارنامه دیروز و امروز قالیباف (کاهش تصدی گری دولت در بخش سلامت)
- نگرانی آیت الله مهدوی از انشقاق اصولگرایان
- رپرتاژ بی‌بی‌سی برای خاتمی و هاشمی
- و ...

این نشریه (روزنامه دیواری) بصورت روزانه جهت اطلاع رسانی به هواداران و طرفداران دکتر قالیباف تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم منتشر میشود.

برای مشاهده شماره های پیشین روزنامه دیواری به لینک زیر مراجعه فرمایید:
  نظرات ()
روزنامه دیواری باشگاه همیاران- شماره 10 نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/۱٥

ایران سربلند

روزنامه دیواری باشگاه همیاران دکتر قالیباف - شماره دهم

(نشریه شماره 10 همیاران قالیباف)

این نشریه (روزنامه دیواری) بصورت روزانه جهت اطلاع رسانی به هواداران و طرفداران دکتر قالیباف منتشر میشود.

در این شماره بخوانید:

-سوال از قالیباف: "مشاییِ" دولت شما کیست؟

- سخنان قالیباف در همایش "جهاد ادامه دارد"

- کارنامه دیروز و امروز قالیباف

- درگیری در سخنرانی کواکبیان

- عواقب رد صلاحیت شدن مشایی

- و ...

برای مشاهده شماره های پیشین روزنامه دیواری به لینک زیر مراجعه فرمایید:
  نظرات ()
کمپین دعوت از دکتر قالیباف برای ریاست جمهوری نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/٩

کمپین دعوت از دکتر قالیباف برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری

از آنجایی که تقریبا تمامی شاخصهای اصولگرایی اصلاح طلبانه در شخصیت و منش دکتر محمد باقر قالیباف موجود است و بیشتر کارشناسان کشور و مخصوصا ساکنان شهر تهران از نزدیک توانمندیهای اجرایی دکتر قالیباف را لمس کرده اند و ایشان را فردی اصلح برای ریاست جمهوری میدانند، سایت هواداران دکتر قالیباف کمپین دعوت از قالیباف را راه اندازی نموده که دوستان و هموطنان عزیز میتوانند با ورود به سایت مذکور (از طریق لینک) یا کلیک بر روی تصویر پایین، به جمع دعوت کنندگان از ایشان بپیوند.

  نظرات ()
نظرسنجی سایت ایران سنج نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/۱

اگر تمایل داشتید در نظر سنجی سایت ایران سنج شرکت کنید

سایت ایران سنج، در آخرین نظر سنجی خود یک نظر سنجی در ابتدا جهت دار، در مورد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در سال 1392 برگزار کرده است که تقریبا تمامی کاندیداهای مطرح در آن فهرست شده اند.

کاندیداهای ریاست جمهوری یازدهمبرای شرکت در این نظرسنجی به لینک (اینجا) رفته یا روی تصویر بالا کلیک کرده و کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب نمایید. از آنجایی که در روزهای ابتدایی شروع نظرسنجی "منوچهر متکی" درصد ساختگی بالایی را به خود اختصاص داده بود، شبهه ساختگی بودن نظرسنجی به اذهان تداعی میشد که در حال حاضر به گفته گردانندگان سایت ایران سنج -که در بخش نظرات همین پست مندرج گردیده- آرای تقلبی و ایمیلهای ساختگی از نظرسنجی خارج شد و منوچهر متکی افت شدیدی پیدا کرد و در حال حاضر -1392/02/15- نماینده جبهه پایداری و دکتر قالیباف در صدر نظرسنجی قرار دارند.

اما از آنجا که طرفداران بسیار زیاد دکتر قالیباف در هر نظرسنجی اینترنتی، اکثریت آراء خود را نشان داده اند میتوانند با حضور در این نظرسنجی، بازهم دکتر قالیباف را در صدر تمامی نظرسنجیهای بیطرفانه بنشانند. هنوز مشخص نیست که گردانندگان سایت مذکور، چه اهداف سیاسی یا تبلیغاتی ای را مدنظر قرار داده اند.

  نظرات ()
کسی که صلاحیت معاون اولی دولت را هم نداشت نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/۱/٢٤

بازخوانی نامه مقام معظم رهبری؛
رحیم مشایی
صلاحیت معاون اولی دولت را هم ندارد

این روزها بازخوانی نامه مقام معظم رهبری به ریاست محترم جمهوری در 27 تیرماه 1388 در مورد درخواست عزل مشایی از جایگاه معاون اولی هیئت دولت، نکته ای را برای شرایط امروز ما یادآور میشود که بیان آن خالی از لطف نیست.

دستخط مقام معظم رهبری، آیت الله خامنه ای در مورد عزل مشایی

همانطور که از این نامه -درخواست عزل مشایی- برمی‌آید آن است که حضرت آقا انتصاب آقای رحیم مشایی برای پست معاون اولی رئیس جمهور را برخلاف مصلحت دانسته و آن را موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به ایشان ذکر میکند.

حال چگونه ممکن است کسانی که داعیه پیروی از ولایت و سربازی این مملکت را دارند بپذیرند که مقام معظم رهبری قلباً راضی به ریاست جمهوری مشایی باشند؟ و چگونه مردم ولایت مدار ایران اسلامی راضی خواهند شد که به چنین افرادی رای دهند؟ هرچند که آقای مشایی برای سایر پستهای غیر کلیدی تر و غیر استراتژیک ممکن است فرد مناسبی باشد ولی همانطور که برای معاون اولی دولت مناسب نبود، با توجه به منویات مقام معظم رهبری، قطعا برای ریاست دولت نیز نامناسب است.

  نظرات ()
رهبری هم تکلیف مردم با مشایی را مشخص کردند نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/۱/٢۱

در لابلای سخنان روز اول فروردین 92 در مشهد

مقام معظم رهبری تکلیف مردم را با امثال مشایی مشخص کردند

به این چند جمله‌ی گزیده شده از رهبری که در ابتدای نوروز امسال در مشهد ایراد فرمودند توجه بفرمایید و سپس تحلیل بعدی آن را بخوانید ببینید واقعا اینگونه هست یا خیر؟!

"این را همه بدانند که آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعفهائی که وجود دارد."
ین را همه توجه کنند؛ رئیس‌جمهورِ هر دوره‌ای باید امتیازات کسبی و ممکن‌‌الحصول رئیس‌جمهور قبلی را داشته باشد، ضعفهای او را نداشته باشد."
"
آن چیزهائی که امروز نقاط ضعف شناخته میشود ــ که ممکن است شما بگوئید، من بگویم، دیگری بگوید ــ این نقاط ضعف را باید از خود دور کند"
"یعنی ما در سلسله‌‌ی دولتهائی که پشت سر هم می‌آیند، باید رو به پیشرفت باشیم، رو به تعالی و تکامل باشیم، تدریجاً بهترینهای خودمان را بفرستیم"

محمود و اسفندیار رحیم مشایی

حالا شما قضاوت کنید، کسی همچون آقای رحیم مشایی، که قُل دوم رییس جمهور هستند و به تعبیری نیمه گندیده ایشان محسوب میشوند که تمامی نقاط قوت و ضعف احمدی نژاد در او متبلور است چگونه می تواند نظر رهبری و مردم را به خود جلب کند.

مگر اینکه مانند روزنامه ‌ی ایران، ایشان را دارای نقاط قوتی فراتر از احمدی نژاد و فاقد نقاط ضعف ایشان بدانیم، که صد در صد بعید است.

اگر مشایی رئیس جمهور شود آش دولت همان آش و کاسه اش همان کاسه است، با همان نقاط قوت و ضعف که تازه محتمل است نقاط قوت محمود احمدی نژاد در ایشان کمرنگ تر هم باشد.

  نظرات ()
نظر سنجی انتخابات در پایگاه خبری انعکاس نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/۱/۱٩

شرکت در نظر سنجی انتخابات در پایگاه خبری انعکاس

نظرسنجی

سایت خبری انعکاس اخیرا -دوشنبه 19/01/1392- نظرسنجی ای در خصوص انتخابات ریاست جمهوری یازدهم برگزار کرده است (لینک زیر):

 

 

http://www.enekas.info/?page_id=19640

لازم است هواداران دکتر قالیباف در آن نظر سنجی شرکت کرده و کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تمامی دوستان خود اطلاع رسانی نمایند.

در حال حاضر (ساعات پایانی امروز) دکتر قالیباف دومین فرد پس از خاتمی است، دست به کار شوید تا دکتر اول شود.

  نظرات ()
مطالب قدیمی تر » « مطالب جدیدتر
مطالب اخیر چهارسال آزگار! دعای رهبری در مورد روحانی تحقق یافت چه کسانی از قالیباف حمایت میکنند (بخش اول) پناهیان: تخریب قالیباف حرام است آخرین نظرسنجی بعد از مناظره اول شهاب مرادی: رأی من قالیباف است شرکت در نظرسنجی جدید تبیان شرکت در نظرسنجی سایت صراط نیوز شرکت در نظرسنجی نامزدهای تایید شده روزنامه دیواری ایران سربلند
دوستان من مرد عمل وحيد يامين پور كاپيتان محمود قاليباف و مردم وبلاگ میترا جاودانه دكتر مهدي كوچك زاده یادداشتهای برتر انتخاباتی دكتر محمدحسن قديري ابيانه اندیشکده خرد-دكتر دبیری مهر پايگاه شخصي و اطلاع رساني دكتر قاليباف حضرت آيت الله العظمي سيد علي خامنه اي جبهه پیشرفت و‌عدالت ایران اسلامی-متفا سایت اختصاصی هواداران دكتر قاليباف حجت الاسلام شهاب مرادي دكتر حميد نوروزي-آواي سبز سردار جبهه سازندگی وبلاگ سرباز رهبری خورشید پایتخت وبلاگ شهرکاو سی و پنج نما كارمند مطيع