اصولگرای اصلاح طلب
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ اصولگرای اصلاح طلب
آرشیو وبلاگ
      اصولگرای اصلاح طلب
(مقام معظم رهبری: بنده معتقد به اصولگراى اصلاح طلبم؛ اصول متین و متقنى که از مبانى معرفتى اسلام برخاسته، با اصلاح روش ها به صورت روزبه روز و نوبه نو.)
شرکت در نظرسنجی سایت صراط نیوز نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/۳/۱

شرکت در نظرسنجی سایت صراط نیوز

سایت خبری صراط نیوز در سمت چپ صفحه اصلی خود اقدام به برگزاری نظرسنجی اینترنتی در مورد نامزدهای تایید صلاحیت شده‌ی انتخابات یازدهم ریاست جمهوری کرده است.

از آنجایی که گردانندگان این سایت از هواداران جبهه پایداری می باشند، ممکن است نتیجه‌ی نهایی این نظرسنجی، به دلیل حضور خوانندگان طرفدار دکتر جلیلی، نتیجه ای واقعی و عینی از شرایط جامعه نباشد، اما میتوانید برای شرکت در این نظرسنجی (که بدون ثبت نام می باشد) و مشاهده آخرین وضعیت درصد آراء کاندیداها روی تصویر زیر کلیک کرده یا روی لینک (اینجا) بروید.

(نظرسنجی سایت صراط نیوز)

  نظرات ()
شرکت در نظرسنجی نامزدهای تایید شده نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/۳/۱

شرکت در نظرسنجی نامزدهای تایید صلاحیت شده

انتخابات ریاست جمهوری یازدهم

سایت ایران سنج مجددا اقدام به برگزاری نظرسنجی کرده است اما این بار از میان کاندیداهای تایید صلاحیت شده.

برای شرکت و یا مشاهده آخرین وضعیت این نظرسنجی میتوانید روی تصویر زیر یا (اینجا) کلیک کنید.

شرط شرکت در نظرسنجی، ثبت نامی ساده در سایت مذکور است.

(نامزدهای تایید شده ریاست جمهوری)

  نظرات ()
روزنامه دیواری ایران سربلند نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/٢٥

روزنامه دیواری ایران سربلند

(نشریه ایران سربلند همیاران قالیباف)

برای مشاهده شماره های پیشین روزنامه دیواری به لینک زیر مراجعه فرمایید:
  نظرات ()
آیا طفل معصوم برای ریاست جمهوری خوب است؟ نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/٢٤

امروز شرایطی است که در سال 84 هم داشتیم و بدون آن که تامل کنیم، فردی بی تجربه را که آن زمان بی گناه می نمود [انتخاب کردیم]

حجت الاسلام والمسلمین رسول جعفریان در خبرآنلاین نوشت:
 آیا خوب بودن، برای ریاست شرط لازم است یا کافی؟ اگر اشتباها جای این دو را عوض کنیم چه اتفاقی خواهد افتاد و مدیریت کشور به کدام سمت خواهد رفت؟
اصطلاح طفل معصوم در فرهنگ ما با این تفسیر و توجیه است که بچه هیچ گناهی ندارد. اما اگر کسی طفل معصوم یا در حکم طفل معصوم بود، آیا شایستگی آن را دارد که ریاست یک کشور بلند مرتبه ای چون ایران را که همزمان نیازمند اصلاحات اجتماعی و سیاسی و اخلاقی فراوان است، بر عهده گیرد؟
این شرایطی است که در سال 84 هم داشتیم و بدون آن که تامل کنیم، فردی بی تجربه را که آن زمان بی گناه می نمود، به ریاست برگزیدیم و کشور را در اختیار او گذاشتیم، اقدامی که باید از آن تبری بجوییم. در سال 88 همان تبلیغات دینی و سیاسی اثر خود را کرد و باز آن وضعیت ادامه یافت. البته این بچه شبه بی گناه، این مدت بالغ شد و معلوم شد خیلی هم بی گناه نیست. به علاوه درست عین بچه ها گاه قهر هم می کرد و مانند برخی از بچه ها لجبازی هم داشت.


(ادامه مطلب)


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
آیا دوقطبی کاذب هاشمی و مشایی جواب می دهد؟ نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/٢۳

آیا دوقطبی کاذب هاشمی و مشایی جواب می دهد؟

زندگی نیوز نوشت:

می خواهند بازی را بهم بزنند، هزینه اش هم هرچه باشد، بازپرداخت می کنند. در بازی که به راه انداخته اند، از دقایق و ثانیه ها هم نمی گذرند حتی نگذاشتند کار به فردای روز ثبت نام نامزدهایشان برسد. در این راه نیز داستان ها ساخته اند و خیال بافی هایی هم کرده اند.
پرده اول از سناریوی تخیلی شان با قدمهای همگام دو مرد در خیابان فاطمی به نمایش گذاشته شد؛ قدمهایی که هارمونی آفرید و دو قطبی کاذب را نوید داد: هاشمی و مشایی.

(هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشایی)

اما این گزاره کذب نیاز به تصویرسازی صدق داشت. پس مسئولیت روی دوش دستگاه های سخن پراکنی قرار گرفت. باید تصویری ساخته می شد که تنها دو بازیگر بزرگ شوند تا دیگر نامزدهای انتخاباتی زیر سایه شان قرار گیرند.
اسم پروژه شان را هم بازی بزرگان گذاشتند تا مخاطب قانع شود که همه چیز در انتخابات 92 تحت الشعاع نام پرطمطراق این پروژه قرار دارد.
اما تصویرسازی از ادعای کذب چگونه رونمایی شد؟...

(ادامه مطلب)


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
روزنامه دیواری باشگاه همیاران-شماره 16 نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/۱۸

روزنامه دیواری باشگاه همیاران دکتر قالیباف - شماره شانزدهم

(نشریه شماره 16 همیاران قالیباف)

در این شماره بخوانید:
-سوال از قالیباف: شما چرا زیر سوال بردن هولوکاست توسط رئیس جمهور فعلی را اشتباه دانسته اید؟
- سخنان قالیباف در مسجدجامع امام صادق(ع): برای عمل گرایی آمده ام نه شعار دادن
- برنامه‌ی فردای قالیباف (رشد کشاورزی کشور)
- خانواده هاشمی هم خبر ندارد
- دلیل قانع کننده برای مشایی
- و ...

برای مشاهده شماره های پیشین روزنامه دیواری به لینک زیر مراجعه فرمایید:
  نظرات ()
قالیباف: هیچیک از 22 شهردار مناطق تهران، مشهدی نیستند نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/۱٦

محمدباقر قالیباف امروز در نشست به "سوی حماسه سیاسی" که در سالن   جابر ابن حیان در دانشکده شیمیدانشگاه شریف و با حضور جمع کثیری از دانشجویان برگزار شد با اظهار خرسندی از حضور در جمع دانشجویان، دانشگاه صنعتی شریف را از بهترین دانشگاه های کشور و افتخار ایران توصیف کرد.

*  یکی از دانشجویان با اشاره به ائتلاف سه گانه اصولگرایان از قالیباف پرسید آیا ائتلاف شما با آقایان حداد و ولایتی باعث کاهش آرایتان نمی شود که قالیباف در پاسخ با تاکید بر اینکه نگاه های وی با حداد و ولایتی تفاوتهایی دارد گفت: مشروعیت، مقبولیت و کارآمدی ملاک اصلی در ائتلاف سه گانه است که مقبولیت براساس نظرسنجی ها است و کارآمدی به معنای کارنامه عمل و مشروعیت هم شاخص ها را تعیین می کند ما با این کار خواستیم به مردم کمک کنیم که از تعدد کاسته شود که آن را کار عاقلانه ای می دانم اما معنی ائتلاف هم این نیست که اگر یکی به میدان آمد به آن دو نفر دیگر تعهدی داده چون ائتلاف شرکت تعاونی نیست بلکه ملاک شایسته گزینی است.

(بقیه پرسش و پاسخ را در ادامه مطلب بخوانید)


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
روزنامه دیواری باشگاه همیاران- شماره 11 نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/۱٦

ایران سربلند

روزنامه دیواری باشگاه همیاران دکتر قالیباف - شماره یازدهم

(نشریه شماره 11 همیاران قالیباف)

در این شماره بخوانید:
-سوال از قالیباف: برنامه شما برای پرداخت یارانه ها به مردم چیست؟
- سخنان قالیباف در مراسم افتتاحیه فاز اول دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر)
- کارنامه دیروز و امروز قالیباف (کاهش تصدی گری دولت در بخش سلامت)
- نگرانی آیت الله مهدوی از انشقاق اصولگرایان
- رپرتاژ بی‌بی‌سی برای خاتمی و هاشمی
- و ...

این نشریه (روزنامه دیواری) بصورت روزانه جهت اطلاع رسانی به هواداران و طرفداران دکتر قالیباف تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم منتشر میشود.

برای مشاهده شماره های پیشین روزنامه دیواری به لینک زیر مراجعه فرمایید:
  نظرات ()
روزنامه دیواری باشگاه همیاران- شماره 10 نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/۱٥

ایران سربلند

روزنامه دیواری باشگاه همیاران دکتر قالیباف - شماره دهم

(نشریه شماره 10 همیاران قالیباف)

این نشریه (روزنامه دیواری) بصورت روزانه جهت اطلاع رسانی به هواداران و طرفداران دکتر قالیباف منتشر میشود.

در این شماره بخوانید:

-سوال از قالیباف: "مشاییِ" دولت شما کیست؟

- سخنان قالیباف در همایش "جهاد ادامه دارد"

- کارنامه دیروز و امروز قالیباف

- درگیری در سخنرانی کواکبیان

- عواقب رد صلاحیت شدن مشایی

- و ...

برای مشاهده شماره های پیشین روزنامه دیواری به لینک زیر مراجعه فرمایید:
  نظرات ()
کمپین دعوت از دکتر قالیباف برای ریاست جمهوری نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/٩

کمپین دعوت از دکتر قالیباف برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری

از آنجایی که تقریبا تمامی شاخصهای اصولگرایی اصلاح طلبانه در شخصیت و منش دکتر محمد باقر قالیباف موجود است و بیشتر کارشناسان کشور و مخصوصا ساکنان شهر تهران از نزدیک توانمندیهای اجرایی دکتر قالیباف را لمس کرده اند و ایشان را فردی اصلح برای ریاست جمهوری میدانند، سایت هواداران دکتر قالیباف کمپین دعوت از قالیباف را راه اندازی نموده که دوستان و هموطنان عزیز میتوانند با ورود به سایت مذکور (از طریق لینک) یا کلیک بر روی تصویر پایین، به جمع دعوت کنندگان از ایشان بپیوند.

  نظرات ()
نظرسنجی سایت ایران سنج نویسنده: اصولگرای اصلاح طلب - ۱۳٩٢/٢/۱

اگر تمایل داشتید در نظر سنجی سایت ایران سنج شرکت کنید

سایت ایران سنج، در آخرین نظر سنجی خود یک نظر سنجی در ابتدا جهت دار، در مورد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در سال 1392 برگزار کرده است که تقریبا تمامی کاندیداهای مطرح در آن فهرست شده اند.

کاندیداهای ریاست جمهوری یازدهمبرای شرکت در این نظرسنجی به لینک (اینجا) رفته یا روی تصویر بالا کلیک کرده و کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب نمایید. از آنجایی که در روزهای ابتدایی شروع نظرسنجی "منوچهر متکی" درصد ساختگی بالایی را به خود اختصاص داده بود، شبهه ساختگی بودن نظرسنجی به اذهان تداعی میشد که در حال حاضر به گفته گردانندگان سایت ایران سنج -که در بخش نظرات همین پست مندرج گردیده- آرای تقلبی و ایمیلهای ساختگی از نظرسنجی خارج شد و منوچهر متکی افت شدیدی پیدا کرد و در حال حاضر -1392/02/15- نماینده جبهه پایداری و دکتر قالیباف در صدر نظرسنجی قرار دارند.

اما از آنجا که طرفداران بسیار زیاد دکتر قالیباف در هر نظرسنجی اینترنتی، اکثریت آراء خود را نشان داده اند میتوانند با حضور در این نظرسنجی، بازهم دکتر قالیباف را در صدر تمامی نظرسنجیهای بیطرفانه بنشانند. هنوز مشخص نیست که گردانندگان سایت مذکور، چه اهداف سیاسی یا تبلیغاتی ای را مدنظر قرار داده اند.

  نظرات ()
مطالب اخیر چهارسال آزگار! دعای رهبری در مورد روحانی تحقق یافت چه کسانی از قالیباف حمایت میکنند (بخش اول) پناهیان: تخریب قالیباف حرام است آخرین نظرسنجی بعد از مناظره اول شهاب مرادی: رأی من قالیباف است شرکت در نظرسنجی جدید تبیان شرکت در نظرسنجی سایت صراط نیوز شرکت در نظرسنجی نامزدهای تایید شده روزنامه دیواری ایران سربلند
دوستان من مرد عمل وحيد يامين پور كاپيتان محمود قاليباف و مردم وبلاگ میترا جاودانه دكتر مهدي كوچك زاده یادداشتهای برتر انتخاباتی دكتر محمدحسن قديري ابيانه اندیشکده خرد-دكتر دبیری مهر پايگاه شخصي و اطلاع رساني دكتر قاليباف حضرت آيت الله العظمي سيد علي خامنه اي جبهه پیشرفت و‌عدالت ایران اسلامی-متفا سایت اختصاصی هواداران دكتر قاليباف حجت الاسلام شهاب مرادي دكتر حميد نوروزي-آواي سبز سردار جبهه سازندگی وبلاگ سرباز رهبری خورشید پایتخت وبلاگ شهرکاو سی و پنج نما كارمند مطيع